KONTAKT  792 411 494

Dostawy i Płatności

Nigdy nie wysyłamy towarów w uszkodzonych opakowaniach - mogą one ulec zniszczeniu wyłącznie podczas transportu albo nieostrożnego rozpakowywania przesyłek. Uszkodzenia powstałe podczas transportu muszą być zgłoszone kurierowi podczas odbierania przesyłki i udokumentowane stosownym protokołem szkody. W przeciwnym wypadku reklamacja ich dotycząca nie będzie uwzględniona.

Kurier koszt dostawy paczki do 30 kg to:
- paczka zwykła = 19,80 zł

Paczkomaty koszt dostawy paczki to:
- paczka zwykła = 9,99 zł 


Istnieje możliwość odbioru osobistego w naszej Kawiarni koszt = 0 zł.
W celu ułatwienia dostarczenia paczki proponujemy podawanie adresu dostawy do miejsca pracy.
W przypadku zamówień opłacanych w formie przedpłaty, wysyłka paczki uzależniona jest oddaty zaksięgowania stosownej kwoty pieniężnej na naszym rachunku bankowym. Nie realizujemy zamówień na podstawie nadesłanych bankowych potwierdzeń dokonania przelewu. 

Sposoby płatności:

1. Przelew bankowy Przedpłata na rachunek bankowy za złożone zamówienie na podstawie wystawionej faktury proforma - jest ona wysyłana jako załącznik do e-maila potwierdzającego zamówienie. Konto: ING Bank Śląski Nr konta: 14 1050 1621 1000 0092 0441 8306 N-TECH Sebastian Ogórek ul. Stalowa 14, 41-948 Piekary Śląskie NIP: 645-169-03-69

2. Szybkie płatności - Shoper

Błyskawiczne płatności internetowe dokonywane przy pomocy e-przelewów, kart kredytowych etc.

3. Pobranie

Płatność gotówką kurierowi doręczającemu przesyłkę.

4. Przy odbiorze osobistym w naszej siedzibie.

Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl