KONTAKT  792 411 494

O nas

Jesteśmy małą rodzinną palarnią kawy, która przygodę z kawą rozpoczęła w 2011 roku.

Zależy nam, aby nasza kawa smakowała wielbicielom "czarnego złota", stąd też stawiamy na jakość a nie ilość sprzedawanej kawy. Oferujemy tylko wyselekcjonowane, świeże i sprawdzone ziarna kawy.

Nasza filozofia opiera się na dostarczaniu tylko Świeżej Kawy, która najlepszy smak i aromat uzyskuje pomiędzy 8 a 30 dniem od dnia prażenia. Kawy, którą oferujemy nie znajdziecie na półkach sklepowych ponieważ prażymy ją po otrzymaniu zamówienia. 

Nasze kawy są zawsze świeżo palone, dlatego nie obiecujemy dostawy następnego dnia po zamówieniu. Jeśli mamy wybrać pomiędzy świeżością i smakiem a szybką przesyłką wybieramy to pierwsze!


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W naszej prażalni znajduje się tylko naturalna, nie aromatyzowana kawa bez konserwantów, polepszaczy smaku i innych sztucznych dodatków. Nasza kawa palona jest w tradycyjny sposób w piecu bębnowym, ziarna są wyselekcjonowanie ręcznie a następnie pakowane, to daje nam możliwość ciągłej kontroli mieszanki. Mamy pewność, że w Wasze ręce trafia wyjątkowa kawa najwyższej jakości.

Kawa z małej prażalni to powrót do dobrej tradycji ręcznego przygotowania świeżej i aromatycznej kawy.


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl